Ana sayfa

Bohyar Engineering Material Technology(Suzhou)Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Bohyar Engineering Material Technology(Suzhou)Co., Ltd

Genel Öğretim

Jiangsu Eyaleti, Suzhou Şehrinde bulunan Bohyar, müşterilerine her zaman endüstriyel boru hattı için eksiksiz çözümler sunmaya çalışmaktadır. Yıllarca süren araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra Bohyar, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Küresel nükleer santral, oceaneering, basınçlı kap, uzun mesafe boru hattı ve kimyasal tesis gibi birçok alana hizmet vermeye gayret ediyoruz. Dahası, ekibimizin yüksek kalitede ürün ve hizmet yaratmasına izin veren sitenin pratik kullanımını keşfederek ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BHY

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

Bohyar, mekanik tasarım ve imalat alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip güvenilir bir kuruluştur. Tedarikçilerin seçiminde katı standartlara sahibiz ve daima dünyanın en iyisi olmayı hedefleriz. Bu yüzden bu üst düzey markayı başarılı bir şekilde oluşturabilir ve CNPC, Sinopec, CNOOC ve diğer büyük şirketlerin ortakları olabiliriz. Üstelik Bohyar, istikrarlı performansı ve mükemmel servis sistemi ile birçok global distribütöre sahiptir. Her yıl Rusya, İran, Pakistan, Umman, Malezya, Avustralya, Kore ve diğer ülkelere çok sayıda ürün ihraç edilmektedir.

Firma Servisi

Ürün Satışları:
Borulu Kesme ve Eğme Makinası (SFM Serisi)
Borulu Eğme Makinası (BPP Serisi)
-Seyahat Kesicisi (TC Serisi)
-Diamond Tel Testere (DWS Serisi)
-Hidrolik Santral (HS Serisi)
Flanşlı Facer (FFT Serisi)

Yerinde İşleme Hizmeti :

-Boru Kesme ve Eğim Servisi

Şirket takım

Müşterilerimize katma değerli ürün ve hizmet sunmak için kendi bağımsız Ar-Ge ve tasarım ekibimiz var. Tasarımcıların ve mühendislik teknisyenlerinin daha bilimsel ve makul ürün tasarımı ve Ar-Ge gerçekleştirebilecekleri birçok gelişmiş yazılımı tanıtıyoruz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etmek için profesyonel kalite sistemimiz var.

Bohyar, proses kontrol ve yönetim yeteneğini sürekli olarak geliştirmek için gelişmiş veri istatistikleri ve analizleriyle sıfır hata kalite yönetimi uygular.

İLETİŞİM

Adres: 28 Datong Yolu, Xuguan Kasabası, Suzhou Yeni Bölgesi, Çin Halk Cumhuriyeti, Suzhou, Jiangsu, Çin